Tadi Damagimda Kaldi

Ass

Gayet sıkıcı bir gündü. Bilgisayar karsisinda takiliyordum aksam uzeri. Arada sirada gelen sacma sapan mesajlar oluyordu her zamanki gibi. Ben de onlari blockluyorum mecburen. Buraya hikaye yazan herkesi her mesaj atanin altina yatacak saniyorlar herhalde. Bir de lafa canim, guzelim falan diyerek girenler varki, onlarda ayrı bir şekil.

Neyseki, o kadar ıvır zıvır mesaj arasında aklıbaşında olanlarda vardı… özellikle bir tanesi ilgimi çekmişti. 17 yaşındaydı ve hiç deneyimi yoktu. Gerçi salatalıklar, havuçlarla falan kendini tatmin etmeyi keşfettiğini söylüyordu ama bir erkekle hiç seks yapmamıştı.

Epey sohbet ettikten sonra, kameralarımızı da açtık. Önce yüzünü kameranın dışında tutuyordu. Üzerindeki t-shirtün altında ince bir vücudu olduğu belli oluyordu. Bir süre o şekilde sohbet ettik. Merak ettiği tonla şey vardı. Ben deneyimlerimi o da fantazilerini anlattı uzun uzun. Tabii sohbet sırasında ikimizi de ateş bastı.

Teklifimi kırmadı ve üzerindeki tshirtü çıkarttı biraz sonra. Kılsız, açık tenli bir vücudu vardı. O da beni merak ediyordu ve bende üzerimdekileri çıkarttım. Birazdan birbirimize bakıp karşılıklı 31 çekmeye başladık. Onu izlemek çok güzeldi. Çok geçmeden ikimizde kendi üzerimize boşalmıştık. Ertesi akşam için sözleştik ve kapattık.

Ertesi akşam üzeri saat 7 gibi netteydik ikimizde. Gene biraz sohbet ettikten sonra, azmaya başladık ikimizde. Onu gerçekten istiyordum. Caddede bir kafede buluşmayı önerdim… önce kabul etmedi ama saat 8 olduğunda kabul etmişti. Bir saat sonra kafedeydik. İkimizde epey heyecanlıydık aslında. Biraz sohbet ettikten sonra çıkıp yürümeye başladık. Utangaç şekilde hep yere bakıyordu. Biraz sonra benim evin önüne gelmiştik bile. Yukarı çıkıp bir şeyler içelim dedim. Çekindi ama kabul etti.

Salona geçtik. Birer bira kapıp, yanına iliştim. Elimi omuzuna atıp, kendime doğru çektim hafifçe. Eğilip boynuna bir öpücük kondurdum… sımsıcaktı teni. Boynunu hafif hafif öperken, bir yandanda el maharetiyle soymaya başladım onu. İtiraz belirtisi göstermiyordu ve kısa sürede sadece bir tek boxeri kaldı üzerinde. Siki dimdikti boxerin altında. Elimi içine sokup sikini kavradım ve okşamaya başladım.

Diğer elimle boxerini de çıkartıverdim. Eğilip sikini ağzıma alıp, emmeye başladım. Bir yandan da üzerimdekileri çıkartmaya çalışıyordum. Sonunda ikimizde çıplak, uzanmış haldeydik ve o güzel siki hala ağzımdaydı.Sikini ağzımdan çıkartıp kılsız vücudunu öpmeye başladım ama bir elimlede sikini okşamaya devam ediyordum. Karnını öpüp yaladıktan sonra, yukarı çıkıp göğüslerine vardım ve her birini uzun uzun emdim.

Göğüs uçları kızlarınki gibi sertleşmişti ve dudaklarından zevk iniltileri geliyordu bu sırada. Sonra tekrar aşağı inip, sikini ağzım aldım. Bacaklarını iki yana iyice ayırdım ve tükürüğümle ıslattığım parmağımla götünü okşamaya başladım. Parmağımı deliğine her bastırışımda kendini biraz kaçırıyordu yukarı doğru ama bir yandan da zevk aldığı belliydi. Tükürüğümle deliğini iyice ıslatıp, kayganlaştırdım ve işaret parmağımı sokuverdim içine. Elleriyle bileğimi kavradı ve çıkartmak istedi ama ben direndim… biraz sonra o da karşı koymayı bıraktı ve bende parmağımı hafif hafif ileri geri oynatmaya başladım.

Parmağım hala bunun içindeyken, bacaklarının arasında yerimi aldım. Bacaklarını kaldırıp omuzlarıma koydum. göt deliği tam önümde hazır duruyordu. Avucuma bolca tükürük alıp hem götünü hem de sikimi iyice ıslattım. Sikimi götüne yaslayıp hafif hafif yüklenmeye başladım, bir yandan da onun sikini okşuyordum. Biraz yüklendim girmedi, biraz daha yüklendim gene girmedi… artık ne olursa olsun diyerek biraz daha yüklenince bir anda sikimin mantar gibi olan kafası götüne giriverdi ama öyle bir çığlık attı ki, herkes duymuştur herhalde.

Çekip çıkarttım, biraz daha okşayıp parmakladıktan sonra tekrar soktum sikimi. Bu sefer daha rahat girdi içeri ucu. Biraz bekledim o pozisyonda… o ise kesik kesik nefes alıyor ve inliyordu, gözleri kapalıydı. Yavaşça yüklendim. Milim milim giriyordum içine. Vücudundan bir anda ter boşanmıştı ve ince tiz bir sesle inliyordu. Gözlerini heyecanla açıp bana baktığında dayanamayıp bir anda yüklendim ve köküne kadar girdim içine.

Boğazından hırıltılı bir inleme sesi çıktı. Parmakları kollarımı yakalamıştı ve mengene gibi sıkıyordu. Kendimi yavaşça geri çekip, yeniden yüklendim. Sikim içindeyken eğilip göğüs uçlarını emmeye başladım. Kalbi o kadar hızlı atıyordu ki inanamadım. Göğüs ucunu dillerken, belimden hareket verip yavaş yavaş pompalamaya başladım onu. İnliyordu. Öyle bir ahhh çekişi vardıki, o sesi duymak her an boşaltabilirdi beni. Ve her iki ahlama arasında derin bir nefes alıyordu. Gittikçe hızlandım.

Artık ağzından çıkan ses ne bir ahlama ne de bir ohlamaydı. Sadece götü sikilirken zevkten kuduran bir insanın çıkarttığı zevk çığlıklarıydı bunlar. O kadar hızlı pompalamaya başladım ki, nefesi kesiliyordu ara sıra.Sonunda daha fazla dayanamayacaktım. Bacakları hala omuzumda, onu ikiye katlamış halde götüne hızla girip çıkıyordum ve her pompalayışımda taşaklarım kalçalarına çarpıyordu. Birden içimden bir sıcaklık yükseldi ve titreyerek içine oluk oluk boşalıverdim onun. O ise uhhhffff diye bir ses çıkarttı dudaklarından uzun uzun ve ben içinden çıktıktan sonra da hafif hafif inlemeye devam etti.

Dinlenmesi için epey zaman geçti. Biraz kendine geldiğinde, ben de kendimi ona sundum, zevkle kabul etti ve heyecanla sikti beni. Onuda daha sonra anlatırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir