londradan misafirler – 7

Amateur

londradan misafirler – 7

Acayip bir duyguydu bu. Cinsellikte zevkin zirveye çıktığı bir andı, kuralı ve tabusu yoktu. Kişiliklerinde de önemi yoktu. Aramızda olan Altan beyin karısı da olabilirdi. Sonuçta amaç alınan zevkin had safhaya yükselmesini sağlamaktı, bunu üçümüzde paylaşıyor, delice yaşıyorduk bu anı. Artık testislerimde bir yanma başlamış yukarı doğru toplanıyorlardı. İçlerindeki sıvıyı sikimin ucuna doğru püskürtüyorlar, bende karımın daracık arka deliğine boşaltıyordum. Defalarca boşaldım, hayvani bir zevk bu deriz ya, sanki öyleydi işte. Altan beyde de durum aynıydı, oda orgazm oluyor, Nil’in içine yeni sperm dereleri akıtıyordu. Karımın artık nefesi kesilmişti. Kesik kesik inliyordu, bacaklarında hal kalmadığı için kendini Altan beyin üzerine bırakmış öylece hareketsiz kalmıştı. Karımın deliklerine tüm döllerimizi boşalttıktan sonra önce ben çıkardım sikimi arka deliğinde, sonrada Nil yana devrilince Altan beyinki serbest kaldı. Deliklerinden dışarı hızla sıvılar akıyordu. Karım halsiz bir şekilde bacakları ikiyana ayrık, sırt üstü yatıyordu. Bir anda elini amına götürüp akan sıvıyı parmaklarının arasına almaya calıştı, daha sonrada ıkınarak avcunun içine doldurdu. İnanılmazdı, bir avuçtan fazla sperm çıkmıştı karımın içinden. Daha arkasındakiler duruyordu. Avucunu dolduran bu sıvıyı bize gösterip

“yuuuuhhh yani, pes vallahi bu ne canım, çeşme gibi akıtmışsınız ‘’diyerek güldü.

Onu öylece bırakıp, neler oluyor diye ikimizde baldızın olduğu tarafa döndük. Nur, John ve Allan tarafından delice becerilmiş aynı karım gibi halsiz yatıyordu. Küçük birer kavunu andıran memeleri iki yana yayılmış uçları şişmiş ve kızarmıştı. Gözüken o ki ikiside bu uçları ağızlarında çiğnemişlerdi. Peki, bize ne oluyordu? 4 erkek aldığımız uyarıcı nedeniyle önümüzdeki organlar hiç inmiyor şişkin bir vaziyette başları mosmor olmuş dimdik duruyordu. Gerçi aletlerin durumu iyiydi ama bizler yoruluyorduk Altan Bey ve John yaşca büyük olanlardı. Ben ve Allan daha genctik. O nedenle sanırım gücümüzü daha fazla kullanabilrdik; önümüzde irileşen aletlerin hakkını vermek için hala şansımızı zorlayabilirdik. Baldız yorgunluktan bitab düşmüş yan dönmüş yatıyordu ki Allan onun başının önünde yere oturup omuzlarından tutarak yüzüstü çevirdi. Ben tam arkasındaydım ve kalçaları bu açıdan inanılmaz güzel görünüyordu. Kısmen kızarmış, kısmende sperm akıntılarıyla ıslanmıştı. Yanakların iç kısımlarında birkaç küçük sivilce dikkati çekiyordu ancak gram selülit yoktu. Sıkı etli bir kadın olduğundan kendini salan hiçbir yer göze çarpmıyordu. Oracıkta öylece hareketsiz yatan bu davetkâr güzelliğe sahip olmalıydım. İçimdeki şeytan uyanmıştı. Karım zaten yarı baygın yatıyordu, Nurda arkası dönük olduğu için ne olduğunu anlıyamazdı, bu fırsatı kaçırmamalıydım. Nur’un içine girecektim. Allan baldızın itiraz etmesine fırsat vermeden iki eliyle başını tutup hala dimdik olan yarrağını tam önüne hizaladı. Kapalı dudaklarının arasına sikini zorla iterek içeri girmeyi başardı. Baldıza bravo valla, itiraz etsede sonunda itaat ediyordu. Meğer bu kadın ne ateşliymiş de ben bilememişim. Yoksa bilinçaltımı yapıyordu tüm bunları.

Allan baldızın ağzının içinde gidip gelmeye başlıyınca bende kalçalarından tutarak onu dizlerininin üzerinde havaya kaldırdım. Bacaklarını iyice aralayarak arasına yerleştim. Nur bir ara arksındakinin kim olduğuna bakmak için geri dönmeye yeltendiğinde Allan elleriyle kafasını sıkarak buna mani oldu. Ağzına daha hızlı girip çıkmaya başladı. Tükürükle iyice ıslanan alet Nur’un ağzına giriş çıkışlarda ses çıkarıyordu. İşte o muhteşem kalçalar artık karşımda duruyor sperm ve terden sırılsıklam olmuş vaziyette içine benim girmemi bekliyordu. Amcığının dudakları aynı karımınkiler gibi morarmış, şişmiş ve dışa doğru açılmışlardı, kenarlarından zevk sıvıları süzülüyordu. Kalbim küt küt atıyor kanım damarlarımda hızla akıyor boğazım kuruyordu. Çenelerim kitlenmişti adeta heyecandan. Bir elimle kalçalarını aralayıp diğer elimle yarrağımı dibinden kavrayarak amının içine hırsla batırdım. İçine doğru girerken sikimi dibinden iyice sıkmış ve tüm yarrağımın tamamını kan ile doldurmuştum. Oldukça şişmiş yarrağım baldızın vajınasının dibine kadar girdi bir hamlede. Hırsla yaslıyordum kendimi bu muhteşem kalçalara. İpek kadar yumuşaktılar. Keskin kokular yükseliyordu altından. Hiç beklemeden büyük bir hızla gidip gelmeye başladım içinde Nur’un. Yarrağım sertliğini koruyor bir elimlede dibinden sıktığımdan adeta içine batırıyor gibi gözüküyordum uzaktan. Nur yeniden şehvetlendiğini beliritir hareketler yapmaya başlamıştı kalçalarını dairesel hareketlerle kıvırıyor, zevk iniltileri çıkartıyordu. Arada bir arkasındakinin kim olduğunu görmek için dönmeye yelteniyordu ama her seferinde Allan buna mani oluyordu. Adam benimle empatik bir bağ kurmuş olacak ki bana yardımcı oluyordu.

Baldızın içine daha önce boşalan spermlerle iyice kaygan hale gelmiş olan amcığı, devamlı ilişk**en şişmiş ve bollaşmıştı. Bir kaç dakika daha böyle devam ettim gidip gelmeye, ancak pek bir şey hissetmiyordum. Sanki boşlukta kayıyordu sikim. Birden arka deliğine diktim gözümü. Bu gün benden başka herkes girmişti o deliğe ama ben de artık hakkımı almalıydım bu zevk furyasından. Kendimi hızla geri çektim, sikimi yine dibinden kavrayıp bu sefer başını arka deliğinin ağzına yerleştirmeden önce diğer elimle amından akan sıvıları toplayıp göt deliğine sürdüm. Parmağının ucuyla birazda içine sokup anüs cidarlarını da bu sıvıyla adeta vazelin sürülmüş kadar kaygan bir hale getirdim. Artık Nur’un arka deliği beni beklliyordu. Sikimin başını büyük bir hazla deliğin ağzına yerleştirip abandım. Başı hızla girmişti içeri. Baldız bir anda yeniden arkaya dönüp bakmak istedi, kendisini arkadan becerenin kim olduğunu bilmek istiyordu anlaşılan. Ben görmesini istediğim en son kişi olurdum. Allan yine kendisine engel olmuş ağzının içine sokup çıkartmaya devam ediyordu. Baldızın çene kasları tükenmişti, artık inliyor ve kendini bırakmamızı istiyordu. Allan biraz daha yavaş hareket etmeye basladı bunun üzerine. Bense tam tersine hızlandım. Bu sıcak ve daracık deliğin içine girdiğimde zevk alma oranım artmış, sikim vakumlamanın etikisi ile yeniden hislenmeye başlamıştı. Beynimden gelen sinyalleri dinleyip hızla içine girip çıkmayı sürdürdüm. Aslında çok zevk alıyordum ama orgazm olup olamayacağımı da bilmiyordum. Aletim çok şişmişti, delik iyice açılmış kenarlarından dışarı sıvılar akıyor ve bisiklet pompası gibi sesler çıkıyordu. Bu sesler beni dahada ateşlemişti, inanılmaz bir tempoya ulaştım, tam dibine kadar sokuyor ve hepsini çıkararak yeniden yükleniyordum. Böylece büyük bir haz alıyordum. Sanırım Nur’da artık acı duymuyor ancak anüs kasları uyuştuğu için sadece bir sıcaklık hissediyordu. Ne yapsam boş bir türlü orgazm olamıyordum. Nur’un arkasından nerdeyse dumanlar çıkacaktı ama bende tık yok. Allan da aynı durumdaydı, Nur artık ağzını açık tutamıyor Allan’ın organı dişlerine sürterek girip çıktığı için adamın canı yanıyordu. Baldız birden acıyla çığlık atarak sağ elini poposuna doğru uzatıp aletimi yakaladı. Yarrağımın tamamını çıkarıp tekrar dibine kadar sokarak uzun zamandır pompaladığım için arka deliğine kramp girmiş olmalı ki, içine adeta bıçak batmış gibi feryat ediyordu. Can havliyle kendini yana çevirip kurtuldu ikimizin arasından ve “hayvanlaaaar” diye bağırarak ağlamaya başladı. Güzelim badem gözlerinden buğulu buğulu bakarken yaşlar süzülüyordu. Poposunu tutuyor üzerine oturamıyor, acıdan kıvranıyordu. Şimdi anlamıştı arkasını bu hale getirenin kim olduğunu, hayret ve kızgınlıkla bakmaya başaldı bana, bense gözlerimi kaçırmış başımı öne eğmiştim suçlu bir çocuk gibi.

Nil’de kendine gelir gibi olmuştu, beni farketmemesi için hemen baldızın yanından uzaklaştım. Allan onun yüzünü avuçları arasına alıp gözyaşlarını sildi, arkasından da dudaklarına yapışıp derin bir öpücükle onu teselli etti. Nil ne olduğunu anlamaya çalışırken Allan Nur’un ellerinden tutup kaldırdı ve ikisi birlikte havuza doğru uzaklaştılar. Nur hala arkasını tutarak yürüyordu. Belli ki arka deliği fena halde kasılmıştı. Nil meraklı gözlerle bize bakıp ne olduğunu anlamaya çalışırken Altan Bey karımın dudaklarına yapısıp ona konuşma fırsatı vermedi. Suçlunun ben olduğumu anlayacak diye çok korkmuştum, kalbim yine küt küt atıyordu, boğazım düğümlenmişti adeta. Nil kurtulmaya çalışıp elleri ile Altan Bey’i itti, ancak bu sefer John arkasından dolaşıp belinden kavradı .

”AAAA, yeter artık ne ooluyor size yahu”

diye bağıran Nilin feryadı para etmemişti.

”Öldürecekmisiniz bizi. Ne yaptınız kıza, neden ağlıyor, kim yaktı canını?”

gibi arka arkaya sorular sorunca, Altan beyde

“Nil sen bizi çıldırtıyorsun, güzelliğin ve cinsel gücün hepimizi mahvetti, kabahat senin”

diyerek Nilin memelerine sarıldı. İki eliyle sıkıştırdığı sağ memesinin ucuna dudaklarını yapıştırdı ve biberon gibi emmeye başladı. Karımın protestoları, özellikle sağ memesinin emilmesinden çok hoşlanmasına rağmen, devam ediyordu, ama Altan bey onu sırt üstü yere yatırırken John’da hemen atılıp sütun gibi bacaklarını iki yana ayırdı. Kafasını vajınasına gömüp klitorisini çlgınca emiyordu. Bir yandan memeleri bir yandan da klitorisi emilen karım ufak ufak zevk almaya başlıyor ama şaşkın yüz ifadesi ile nasıl oluyor da bizim devamlı böyle erksiyon halinde olduğumuzu anlamaya çalışıyordu. Nil’in aldığı zek artmış oalcak ki,sağ eliyle Altan beyin kazık gibi olmuş yarrağını avuçlarken yüzünde yine bir hayret ifadesi vardı.

“AYYYY, İnanmıyorum ALTAAAN Beey , bu ne yaa…çüş yaniii.”

deyince Altan bey hemen doğrulup Nilin eliyle kavrdaığı yarrağını hayretten bir karış açık ağzının içine soktu. Ardından elleriyle iki memesinide sıkarak karımın ağzına hırsla girip çıkmaya başladı. Bu arada John önündeki yarrağını sıvazlayarak en dik konumuna getirmiş karımın bacakalarını iki yana iyice ayırıp içine girmeyi başarmıştı. Nil biraz dinlenmiş olduğu için vücudu yeniden cevap vermeye başlamış kalçalarını indirip kaldırarak John’un girişini kolaylaştırmaya çalışıyordu. Kısa bir an sonra birlikte hareket ediyorlardı. Bu sahne karşısında bende yeniden bir şeyler hiseder hale gelmiştim. Karım patronum ve bir yabancı adam tarfından beceriliyor bundan da oldukca zevk alıyordu. Yıllarca böyle bir şey yaşamamıştık. Son derece zevkli sevişme anlarımız olmuş ama böyle bir fanteziyi hiç kurmamıştık. Nasıl bir sihirdirki bu bir anda zevk uçurumundan yuvalanmıştı karım. İçine girip çıkan aletlerin sayısını unutmuş, sanki daha ilk defa sevişiyormuş gibi zevk almaya başlamıştı. Bu da beni yine çok şaşıtmıştı açıkcası. Bende yarrağımı iyice sıvazlıyarak yendiden en sert durumuna getirmiştim. Ama iki erkeğin arasında kıvranan karımın bana bir faydası yoktu. Altan Bey bu sefer sikini Nil’in ağzından çıkartıp, üzerine ata biner gibi yerleşerek iki eliyle yanlarından sıkıştırdığı memelerinin arasına sokup çıkarmaya başlamıştı. Memelerinin arasını önce tükürükle iyice kaygan hale getirmiş sonra da yanlarından bastırarak arasında oluşturduğu tünele hızla girip çıkmaya başlamıştı. Aslında bu benim Nur’la yaşamak istediğim bir şeydi, onun iri ve yumuşacık memelerinin arasında kendimi kaybedebilirdim, ama şansımı yitirmiştim artık. Oluşan bu yeni pozison bana da sevişmeye katılma şansı yaratmış, karımın ağzı boşa çıkınca orayıda ben doldurmaya karar vermiştim. Hemen Nil’in sağ tarafına yanaşarak aletimi ona uzattım. Nil de bana aynen cevap verip dudaklarını aralayarak bir eliyle tuttuğu sikimi ağzına almayı başardı. Sonrda büyük bir hızla baş kısmını emerek beni uçurdu. İnanılmaz bir zevkle emiyordu başını. Bütün sinirlenin toplandığı yeri emiyor beni zevkten deli ediyordu karım.Altan bey karımın memelerinin arasını kıpkırmızı yapmıştı gidip gelerek. Ritmi gittikce hızlanıyor zevk iniltileri çıkarıyordu. Nil’in meme uçları birer mızrak gibi olmuş şişmiş ve morarmıştı. Emilmekten ve sıkılmaktan çatlamştı. John ise ayırdığı bacakların arasındaki amcığa tüm gücüyle girip çıkmaya devam ediyor, orgazm olma yolunda hızla ilerliyordu. Karımın içindeki sperm miktarı, tam olarak temizlenmediği için gittikçe orayı kaygan bir hale getiriyordu; birleşme esnasında porno filmleri andırır Slap slap gibi seslerin çıkmasına neden oluyordu. John Nil’e büyük bir zevkle sahip olmaya devam ederken, Altan bey bir anda yarrağını karımın memelerinin arasından çekip, dibinden kavrayarak avucunun içinde hızla pompalamaya başlamıştı. Anlaşılan orgazm olmanın eşiğine gelmişti. Aniden sikinin ucundan uzun bir sperm seli fışkırarak Nil’in boynuna, çenesine ve ağzının kenarına yapışmştı. Karımın aldığı zevki tahmin edebiliyordum ama artık o da orgazm olamıyor, hırsını delice emdiği yarrağımdan çıkarıyordı. Ben de titremeye başlamış ve sarsılarak Nil’in ağzına boşalmaya başlamıştım. Hızla fışkıran spermleri yatay konumada yutamayan Nil adeta kusacak gibi oldu ve öksürerek ağzından püskürtmeye başladı. Dağılan spermler benim bacaklarıma yapışıyordu, bende parmak uçlarımla toplayıp yüzüne gözüne memelerine yani her tarafına sürüyordum. İçimden gülesim geliyordu, bu sahneleri her zaman porno filmlerde görüyorduk ama eşimle denemek hiçbir zaman aklıma gelmemeişti doğrusu. Aslında Nil bundan hoşlanmazdı ki. Her şey bittiğinde Ni’lin görünütüsü inanılmazdı. Saçının telinden vajınasına, ayağının ucundan arka deliğine kadar her yeri yapış yapış olmuştu. Demekki yükselen libido ve ardarda gelen orgazmların yarattığı hezeyanlar, aslında tabu olan, sevişme anındaki bazı davranış biçimlerini serbest kılabiliyordu. Hep beraber biribirimize bakıp kahkahalarla gülmeye başladık sonrada koşarak havuza yöneldik.

Bu arada Nur Allan’la birlikte havuzun içinde şakalşıyor, birbirlerine su püskürtüyor, neşeli bir şekilde kahkahalar atarak güreşiyorlardı. Anlaşılan Nur’un acısı geçmiş Allan onu teselli etmişti. Gece havuza girmek ayrı bir zevkti aslında. Çevresi ışıklandırılmış oldukça büyük boyuttaki havuzun içinde çırılçıplak yüzmek müthiş güzel bir duyguydu. Nil ve ben her fırsatta çıplak yüzmeyi tercih etmişizdir. Birlikte çıktığımız seyahatlerde bazı otellerin havuzlarında, yada güney Fransa sahilindeki plajlarda çıplaklığı son derce rahat yaşayabildiğimiz günler olmuştu. Suyun serinliğinin ateş gibi yanan bedenleri sarması, damarlarda hızla akan kanın yeniden normale dönmesini sağlamıştı.

“Heey, nasılsınız bakalım, keyfin yerindemi Nur ? “ diye seslendi karım baldıza.

“Evet, şimdi daha iyiyim Allan’la şakalaşıyorduk bizde deminden beri” diye cevap verdi.

“Siz neler yaptınız bakalım , sanırım senide fena halde yormuşlar hahaha..” diye devam etti konuşmasına Nur.

“Ay kızım sorma, bunlar bize bir oyun oynuyorlar sanırım. Yahu hepsinin sikleri dimdik, hiç inmezmi bunların yarakları. İçimizi dışına çıkardılar vallahi, bacaklarım tutmuyor, çatılarım ayrıldı be” diyererk cevap verdi karım.

“Bak ne diyeceğim bunlar sakın VIAGRA almış olmasın kızım, yoksa imkansız yani bu herifler bu yaşta…yaaa hepsi azgın boğalar gibi” dedi Nur.

“Haklısın canım, galiba doğru diyorsun, mutlaka bize çaktırmadan anlaştılar herhalde aralarında. Alacağı olsun ama benim heriften çıkaracağım bak bunun acısını sonra. Gösterelim kız ona gününü, pahalı patlayacak bu bizi soktuğu durum ona. Hem nooldu allaşkına demin sana, neden ağlıyordun öyle, kim yaktı canını, söylesene bakiiim bana..” diye sordu Nil kardeşine…

“Eyvaaahhh, şimdi yandım !!!” dedim içimden.

“Nur benim olduğumu söylerse, Nil mahveder beni. Ortalığı birbirine katar. Bir çuval unu mahvederiz şimdi”

Hem elleriyle havuzdan su alıp üzerlerine dökerek derilerine yapışmış olan spermleri temziliyorlar hemde sohbete devam ediyorlardı. Kalbim yine hızla çarpmaya başlamıştı, gecenin mahvolmasından da korkuyordum aynı zamanda.

“Sorma bir kazadır oldu işte, boş ver biraz canım yandı ama geçti artık, ben önemsemedim, sende öyle yap. Kocan beni sere serpe yatar görünce çok tahrik oldu her halde, arkadan fena halde becerdi beni. Kafasını kıracağım onun, dur şu adamlar bir gitsin hele, soracağım bunun hesabını, yaaa, şimdilik bozmayalım ortamı.” diye bir çırpıda anlattı Nur olayı.

“Vay hayvan herif vay, fırsatçı domuz, ben ona sorarım bunu, bak bende ondan nasıl intikam alıyorum, görsün. Bu hakkımı saklı tutacağım. Neyse dediğin gibi bu herifler bir gitsin bakalım göreceğiz bak, nasıl intikam alınırmış.”

diyerek sonlandırdı Nil sohbeti. Yüz hatları gerilmişti. Ben az uzaklarında John’la yana yana havuzun kenarına tutunmuş ayaklarımızı hareket ettiriyorduk suyun içinde. Aslında kulağım onlarda ama ilgilenmiyormuş gibi yapıyor, büyük bir heycanla konuşmanın sonunu merak ediyordum. Altan Bey de Allan’la birlikte yüzme turları atıyorlar, seri kulaçlarla yan yna havuzu boyunca geçiyorlardı. Sohbetleri sona erince kızlar, ikisi birden suya balıklama daldılar,
Suyun içine dalarken kalçaları tamamen dışarı çıkmış, arasından kılsız amcıklarının dudakları tüm kıvrımları ile belirgin bir şekilde gözüküyor, sular üzerlerinden bir şelalle gibi akıp gidiyordu. Suyun altından bir müddet yüzdüler ancak nerden çıkacakları hala belli değildi, merakla ne zaman ve nerden çıkacaklarını bekliyorduk. Havuzun tam ortasında Altan beyle Allan yan yana yüzerlerken, birden ikisi de sanki köpek balığı saldırısına uğramış gibi çırpınmaya, feryad etmeye başladılar. Suyun üzerinde eller ve kafalar dalıp çıkıyor karışık bir çırpınma olayı yaşanıyordu. Adamlar bağırmaya çalıştıkları anda su yutuyorlardı ama yüzlerinde aslında çok da acı çeker bir ifade yoktu. Hatta feryatlarına kahkahalarda karışıyordu.
Birazdan bu çırpınmaların nedeni belli oldu. Karım ve baldızım suyun altından patronum ve Allan’a doğru yüzmüşler, onların alt hizasına gelincede aletlerine doğru saldırıya geçip, adamları suyun altına çekmişlerdi. Kızlarında suyun üzeine çkıp kahkahalarla onlara katılmasından sonra anlaşıldı. Su içinde hala hızla hareket ediyorlar dengelerini sağlamaya çalışıyorlardı. Anlaşılan kızlar adamların aletlerini sıkıca kavramışlar çekiştiriyor yada burkuyorlardı. Adamlarda iki büklüm, yüzmeye yada dengede durmaya çalışırken küçük feryatlarla karışık kahkahalar atıyorlardı.Kızlar çok eğleniyorlardı, hatta zaman zaman suyun altına dalıyorlardı.İşte o anlardan birinde Altanbeyin ağzından “ahhhhhhhhh !!!” diye bir feryat çıktı.Nur suyun üzerinde durduğuna göre, sebebi karım olmalıydı.

“Heeeey, bu dişi köpekbalığı aletimi ısırdı yaawwww..”

diye bana doğru dönerek.Ama bir yandan da gülüyordu.Birkaç saniye geçmemiştiki bu sefer aynı çığlık Allan dan geldi.Buda baldızımın saldırısıydı.Kızlar bizden intikam almaya başlamışlardı görünen karşı saldıya geçtikleriydi.Bakalım daha neler olacaktı.

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir