Kontrolü Kaybettim 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Kontrolü Kaybettim 1
Sonunda olanlar olmuştu işte. Kontrolü tamamen kaybetmiştim. Onların aralarında çevirdiği ucuz bir orospuydum. Ucuz bir orospu olmak yani sadece sikilen kadın olmak içimi gıdıklasa beni daha da azdırsa da işlerin bu noktaya geleceğini hiç düşünmemiştim…

Herkese merhaba Ben Beyza şu an 19 yaşındayım ve başımdan geçen olayları anlatmak istiyorum, hem benim gibi sik hastaları bu hikayeleri dinleyip güzelce azsınlar hem de benim yaptığım hataları yapmak istemeyenlere bir ders olsun diye. Başımdan geçenleri 3 ya da 4 bölümde anlatacağım.

Henüz lise ik**eyken kadınlığımı keşfettim ve o günden beri uyumadan önce kendimle oynamak günlük bir eğlenceydi benim için. Konya’da yaşıyorum yaşıtlarıma göre uzun sayılırım 1.72 boyunda 63 kiloyum, saçlarımı hep kulak memesi hizasına kadar kestiririm. Tenim bembeyaz memem dik, uçları dimdik. En önemlisi ise amcığımın duvarları diğer türk kadınlarına göre pespembedir ve uzun süre oynayınca kıpkırmızı olurlar ben de amcığımı gösterecek şekilde gülerek selfie çekilir ıphone’mdaki gizli dosyalarıma taşırım.
Erkekleri azdırmak hoşuma gider özellikle beni sikemeyeceğini bildiğim erkekleri azdırmak daha da hoşuma gider hele hele arkamdan orospu, kaşar, bunu ne sikerim diye fısıldaşanları duymak tüm bedenimi ayak üstü titreştilir.
Ailem tipik Konya’lı muhafazakar olsalar da ördüğüm kalın duvarlar ve bana olan güvenleri sayesinde hiçbir zaman üzerime gelmemiştir. Bu da benim işime geldi.
Yukarıda da anlaşıldığı gibi her şeyin başlangıcı lise ikiye giderken oldu. Geceleri pembe amcığımla oynuyor sonra yarı çıplak uyumayı bir alışkanlık haline getirmiştim. Odamın kapısı hep kitli olduğundan ailem yarı çıplak uyuduğumu anlamıyordu. Sonraları porno izledim pek kesmedi beni asıl ilgimi çeken seks hikayeleri okumaktı öyle böyle lise sona kadar geldim ve lise sonda da c2 ya da diğer sitelerden yüzüm gözükmeyecek şekilde rastgele nude atmaya başladım.

İlk başlarda fotoğrafını beğendiğim birine bir anlık fotoğraf atıyor bir daha da cevap vermiyordum dedim ya beni azdıran amcığımı görüp sikememesi. Yaklaşık olarak iki yüz kişiye nude atmışımdır. Onlar da beni ifşa sitelerine yüklediler “muhteşem amcık maalesef tek fotoğraf” başlığı altında. Bir süre sonra oradaki yorumları okumaya başladım “üfff ne sikilir bu” “off şöyle bir amcık yalayamadık” “yüzüme işesin bu” tarzı yorumları okuyup amcığımı parmakladım.

Yine böyle bir gecede c2’den birine amcığımı değil de memelerimin fotoğrafını attım ve yanıt olarak gelen sik fotoğrafında zangır zangır titredim. Demek ki benim kilidim de o siki görene kadarmış. Nereden baksan bileğimden dirseğime kadar kalın koca kafalı canavar gibi bir sik. Bu sefer beni delirten o oldu. Boşalması için neler neler yapmazdım öyle bir sik için. Eğer bakire amcığıma o sik girseydi ya kan kaybından ya da zevkten ölür giderdim.

İlk defa o sikin sahibiyle uzun süre konuştum artık başkalarına nude atmıyor sadece ona atıyordum. Beni köpeği haline getirdi. Domal diyor domalıyorum, göt deliğini ayır diyor ayırıyorum, ağzına boşaldığımı hayal ederek yere tükür diyor aynen dediğini yapıp yerden tükürüklerimi yalıyorum bu arada da tabii ki yüzümde maske var asla yüzümü görmedi. Yaptığım en uç şey ise arka deliğime sokaktan bulduğum bir bira şişesinin içme kısmını dibine kadar sokmak oldu ve bu o kadar hoşuma gitti ki mutlaka bir gün arkadan da siktirecektim. Hem onun hem de kendi zevkim için şişenin ucunu güzelce kayganlaştırıyor üstünde yavaş yavaş zıplıyordum şişenin kırılmasından korkarak. Sonra bana kendinden bahsetti. 50sine yaklaşmış Erzurum’da minibüs şöförüymüş. Çok çirkin bir adamdı kıllı, taşşaklarının kokusu fotoğraftan bile geliyordu burnuma ama o taşşakları o siki yalamak için her şeyi yapardım. Sikiyle yanaklarımı tokatlasın, dudaklarıma değdirsin istiyordum. Anlattığına göre başkalarının karısını sikmekten evlenmeye fırsat gelmemiş. Oradaki üniversiteli kızların da yarısını sikmiş. Hayatımda ilk defa bir başka kadını kıskandım sırf bir siki yemek için.

Hayat bu ya bir gün televizyon izlerken Erzurumda bir minibüs ile tır çarpışmış. İçime doğdu bu onun minübüsüydü adını soyadını bilmiyordum ama içimden bir his onun olduğunu söyledi. Defalarca yazdım c2 den hiç cevap gelmedi en sonunda ikna oldum o olduğuna. Ben de yeni sikler aramaya başladım ama bulduğum hiçbir sik onunkine yaklaşamıyordu bile. Ben de sıkıldım sanal alemden sildim hesabımı bir daha da girmedim.

Bir süre onun bana atmış olduğu ve benim de arşivlemiş olduğum videolarla tatmin oldum ama kesmedi beni. Karar verdim ona benzeyen insanlara otobüste sürtüneceğim. Lise çıkış saatlerinde bu işi yapmak çok riskli olurdu hem otobüs okuldan insanlarla kaynıyor hem de istediğim kadar kalabalık olmuyordu. Ben de bir karar verdim hem sınav senem olduğu için hem de planlarımı daha kolay gerçekleştirmek için dershaneye gitmeye karar verdim. Okulum üçe çeyrek kala bitiyor 4ten yediye kadar da dershane sürüyordu.
İlk başlarda korktum, kimseye yanaşamadım gözlem yaptım, tanıdık var mı, her gün aynı kişiler mi biniyor diye. Hafta içi bu işi yapmak riskliydi en iyisi hafta sonu yapmaktı çünkü hafta sonu insanlar gezmeden geliyordu ve otobüse binenle inenin haddi hesabı yoktu. Tabii ki bu arada okulda da sanki farkında değilmiş gibi frikikler vermeyi ihmal etmedim. Yere bir şey düşünce iyice bir domalıyordum, bacak bacak üzerine atıp eteğimin baldırlarıma kadar açılmasını sağlıyordum. En iyisi ise tenefüslerdeki kantin sırasıydı. Kendimi kalabalığın ortasına atıyor rastgele götüme çarpan erkeklere sertçe dönüp bakıyordum sanki kızmışçasına. Zavallı abaza ergenler içimdeki azgın orospuyu bilseler beni oracıkta sikerek öldürebilirlerdi ama buna cesaret edemezdi kimse sert bakışlarımdan sonra.

Cesaretimi bir hafta sonu toparladım. O gün bana sürten siki hissetmek için en ince pantolonumun altına en ince taytımı giydim. Ders boyu içim içime sığmıyordu derse odaklanmak yerine bana ilk defa sürtecek olan siki düşünüyordum, derste bacaklarım yerinde durmuyordu içim kıpır kıpırd ve nihayet dershane bittiğinde ilk işim tuvalete gidip pantolonumu çıkarmak oldu. Götüm bu taytın içinde öyle seksi gözüküyordu ki zaten squat yaptığım için kocaman bir götüm vardı bu taytla birlikte…

Okuldan çıktım tayt beni o kadar seksi hissettiriyordu ki adeta yürüyen bir amcıktım. Koca götüm bir sağa bir sola sallanıyordu. Otobüs durağı dershaneye yakın olmasına rağmen ilk duraktan binmek yerine yürümeye karar verdim. Madem bu kadar seksiyim o zamansa herkes görsün bu afeti dedim ve bir sonraki durağa yürümeye karar verdim. O durak yaklaşık 500 metre mesafeydi yürürken daha da salladım kalçalarımı sıktım sıktım bıraktım. Manavın önünden geçtim, kağıt toplayıcıların arasından en güzeli ise kahvehanenin önünden geçmekti adımlarımı iyice yavaşlatmıştım orada ve tam kahvehanin önünde arkamı dönüp telefonla konuşuyormuş gibi yaptım. Tüylerim ürperdi eminim ki herkes beni izliyordu ve herkesin siki kalkmıştı.

Otobüs durağına geldim durak bu kadar kalabalıksa kim bilir otobüs ne kadar kalabalıktır diye düşündüm. Bir süre orada da çalkadım götümü ve en sonunda otobüs geldi. Şanslıydım otobüs o kadar kalabalıktı ki orta kapıdan anca bindim. Otobüste adım atacak yer yoktu ve kendimi zorla orta alandaki koridora attım tutunmak için elimi havaya kaldırdığımda tutamaç bulamadım parmaklarımın ucuyla zar zor demire tutundum ama zaten tutunmama gerek yoktu öyle bir kalabalık otobüste. Etrafıma bakındım görebildiğim yakınımda hiç yaşıtım yoktu herkes benden ya bir kaç yaş büyük ya da babam yaşında insanlardı.

Önümde dikilen adamı görmem çok uzun sürmedi. Pos bıyıklı göğüs kılları beyaz gömleğinden taşan tam bir kıroydu. Gülümsedim ona o da “buyrun bayan” diyerek tutamacı bana uzattı. Şivesinden buralı olmadığı belliydi muhtemelen doğudan gelmişti. Kıro bana bayan demişti bu beni sinir etse de içimde bir dalga oluşturdu. Zorlama kibarlığı azdırmıştı beni sanki. Bir süre kararsız kaldım acaba götüme sikini değdirecek ilk erkek o mu olacaktı? Ne fark ederdi ki ufak bir şey olmasın da ne olursa olsun. Tekrar yüzüne baktım kemik isteyen bir köpek gibi bakıyordu yüzüme. Gülümsedim ve…

Arkamı dayadım ona. Aman Allah’ım zaten herifin siki kalkıkmış arkamı dönmemle götüme dayaması bir oldu. Kızardım bir anda bütün vücudum alevlendi ve etrafıma baktığımda kimsenin bizi görmediğine emindim. Allah’ın kırosu nasıl da bayram ediyor kim bilir. Sikinin kalınlığını hissediyordum arkamda erzurumlunun ki kadar olmasa da büyüktü. Otobüs fren yaptığında daha da yükleniyordu götüme. Yavaşça kıvırmaya başladım çok yavaş yavaş sırtını biraz geri atmış sikini bana ittiriyordu ve bu halde sikinin kafasını götümün arasında hissediyordum. Çıldırmış gibiydim daha fazlasını istiyordum ellerini vüdudumda gezdirmesini beni kollarına almasını ve sikini içime bastırmasını. Derken beni siker gibi pompalamaya başladı ve ben de ona ayak uydurdum o götüme gelirken ben de ona doğru ittirdim kalçamı ve bir anda soluk verdi. Pompalaması bitmişti, götümü arkaya atıyordum ama az önceki o demir gibi sert kalın sik yumuşamıştı ve ben de ineceğim durağa gelmiştim.

Otobüsten indim içimdeki kıpırtı geçmemişti hala çok azgındım elimi arkama götürdüm ve elim yapış yapış oldu iğrendim bir an hırkamı çıkartıp belime bağladım ve eve girip doğruca odama gittim. Taytıma baktığımda kalıntı şeklinde döller kalmıştı bazanın altına attım ve yarın çöpe atacaktım, bu şekilde kirli sepetine atamazdım.

Hiçbir şey olmamış gibi yemek yedim sohbet muhabbet. Ama içimdeki azgınlık dinmemişti. Çok yorgunum uyuyacağım beni rahatsız etmeyin dedim aileme. Yatağa girdim kendimi okşamaya başladım yine de dinmiyordu azgınlığım en sonunda çıldırmış gibi yataktan kalkıp döllü taytımı aldım kurumuş olan dölleri yalarken kendimden geçmişim ve bakire amcığımı bozduğumu farketmemişim…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir