Kızım Benim 1

Babes

Kızım Benim 1
Ne zaman kızım büyüdü ve bu kadar güzel kadın oldu hala inanamıyordum. Sanki hiç büyümeyecek gibiydi. Ne zamanki lise sona geçti hem hareketleri ve tavırları hemde vücudu değişmeye başlamıştı.
Tek kız olduğu için azıcık şımartarak büyüttük denebilir. Rahat bir kızdır, gece arkadaşları ile sinemalara gider eğlenir istediği gibi takılır çok laf etmezdik. Karım arada bir bana “uyar şu kızı” dese de benim ona güvenim tamdı.Bir gece eve saat 23:00 civarı gelmişti, sanırım birkaç bira içmiş olacakki ağzı kokuyordu annesine gözükmeden odasına kaçtı hissetmiştim. Karıma “tamam ben ilgilenirim sen karışma olay büyümesin “ dedim. Karım gönülsüz tamam dedi.
Neyse kapıyı tıkladım ses yok, birkaç kez daha tıkladım cevap vermeyinde korkup içeri girdim.Güzel kızım yatağına direkt yatmış kısacası sızmıştı. Okul elbiseleri hala üstünde olduğu için eteği sıyrılmış bahis siteleri canlı kalçası kilodu direkt önümde meydandaydı. İstemeden direkt o görüntüye kitlendim. Kızım gerçekten büyümüş seksi bir kız olmuştu, okul eteği gerçekten kısaydı. Teşhiri seviyordu anlaşılan, vücut yapısıda çok çekici olduğu için sanırım çok belalısı vardı. Gerçi anlam veremiyordum ama benim bile iş arkadaşlarımın kızımı süzdüğünü zaman zaman yakalıyordum ama olay büyümesin diye sessiz kalıyordum.
Neyse kızımın yanına gittim direkt eteğini kapattım. Yanağını öptüm, kızım hadi üstünü değiştir yatağa dedim. Çok ses çıkarmadı. Neyse zorla ayağa kaldırdım, gittim dolabından t shört yada ona benzer bir şey aramaya başladım .Kafamı çevirdiğimde ne göreyim ,kızım giyinmek için gömleğinin düğmelerini açıyordu. Dur diyecektim ama erkeklik hormonlarım engel oluyordu. Kızımın makrobet güvenilir mi zar zor gömleğini çıkartmasını izledim.Karşımda mini okul eteği ve sütyeni ile kalan bir kız vardı. Göğüsleri dimdik, diriydi. Özlemiştim böyle göğüsleri.Süt gibi bembeyazdı, ne yapıyordum diye kendime kızıyor bir yandanda hala kıyafet arıyor gibi yapıp kızıma bakıyordum. Kızım gözlerini yarım açıp bana bakıyor ama tekrar kapatıyordu. Sikim kalkmaya başlamıştı. İş boka sarıyordu ki yeter dedim ve gittim hemen s shirtünü giydirdim tabi istemesemde kızımın göğüslerine dokundum içim gitti. Kızım ayağa kalktı, eteğini çıkartmaya çalışıyordu arkamı döndüm, hemen gidip shot ne varsa hızla armaya başladım. Döndüm kızım sadece kilodu kalmış tekrar yatağa uzanmıştı. Bu sefer sırt üstü yatınca bacak arası karşımdaydı.Dayanamadım şortunu aldım yanına tipobet gittim eğildim,. Ayaklarından geçirdim yavaş yavaş yukarı çıkartıyordum.Kızımda yardımcı olma adına ayaklarını kaldırmaya çalışıyordu. İyice bacaklarına yapıştım ve istedimsizce dudaklarımı baldırına dizine değdirmeye başladım.Ufak öpücüklerle sortu yukarı çekiyordum. Dizlerinin üstüne gelince ayağa kalktım şortu iyice çektim ve kızımın kalçasının altına elimi sokup hafiften sıkıp hafiften şortu çektirmeye başladım.Sonra düzeltme bahanesiyle hafiften amına dokundum.Tekrar düzeltme bahaensi ile kalçasını elledim ve yatağa yatırdım kızmı.Tekrar öptüm ve odadan ayrıldım.Sikim taş gibi olduğu için direkt tuvalete gittim.İnmesini bekledim yoksa karıma açıklayamazdım.
O gece karımı siktikten sonra neredeyse sabaha kadar kızımı düşündüm. Sikme fikri aklıma geldikçe hem kendimden iğreniyor hemde canım istiyordu. Ayrıca kızımın bu rahat tavırları acaba testosteronu tavan yapmış lise arkadaşlarını nasıl etkliyordu. Elletmiş miydi?Siktirmiş miydi?
Gerçekten konuşma zamanım gelmişti kendine çeki düzen vermeliydi.Masumkızımı çok rahat kandırabilirlerdi zira.

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir