İÇİMDEKİ SES-1

Ass

İÇİMDEKİ SES-1

Nereden başlasam diye çok düşündüm acaba şunumu yazsam bunumu yazsam diye düşünürken en başından başlamak gerektiğini anladım.
Merhaba ben Oğuz.Doğma büyüme kuşadalıyım ve hala Kuşadasında yaşıyorum. Üniversite yıllarımı saymazsak (tam 6 yıl) hep kuşadasındaydım.Üniversiteyi eskişehirde okudum bu yıllarımıda anlatıcam tabiki. Üniversiteden sonra çeşitli yerlerde çalıştıktan sonra kendi işimi kurdum ve yoğun bir çalışma hayatım var. Her erkek gibi seks yapma arzusu ve isteği had safhada olmasına rağmen çalışma temposu yüzünden bu istekleri bazen erteleyebiliyorum.
Size ilk deneyimlerimi anlatarak bunlar hakkında hissetiklerimi ve sonrasında olan şeyleri yazarak bir nevi kendi öz eleştirilerimide yapmak istiyorum.
Şimdi içinizden bu adam kuşadasında yaşıyo oh sikmediği am kalmamıştır diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz ? öyle bişey yok. Neyse başlayayım ben çok kafa şişirmeden ?

Çocukluğum çok eğlenceli geçti. Kışın okula gider yazları ise denizden hiç çıkmazdık arkadaşlarımla. İlkokul zamanı başladı benim cinselliğe merak salmam. 10 yaşındaydım. aynı apartmandan olan ve aynı sınıfta okuduğumuz Eren diye bir arkdaşımın babasının titizlikle sakladığı dergileri bularak beynimize zerk etti seksi. Ulan daha am nedir sik nedir bilmezken, hatta memenin sadece süt için yaratıldığını düşünürken arkadaşımın bir gün beni evine çağırmasıyla bütün hayatım değişti. Kapımızın zilini uzun uzun çalan eren;
+Oğuz bize gelsene bilgisayar oynarız babam yeni oyun kurdu (o zamanlar Windows 95 var)
-Annen çok kızıyo oğlum gelmem
+ya oğlum sen gel bak sana bir süprizimde var
-tamam ama önce bir anneme sorayım.
Dedikten sonra yarım saat sonra erenlerdeydim.

Kapıyı çaldım, kapı açıldı ama benim gözüme bişey takıldı. O neydi öyle bunca zamandır hiç böyle
görmemiştim. Erenin şortunun üzerinden bellli olan kabarıklığı göstererek –bu ne be dedim
+geç içeri birazdan sendede olcak dedi. Annen nerde dedim oda ananeme gitti akşama kadar gelmez
dedi. sonra elimden tutarak annesiyle babasının yatak odasına götürdü yatağın üzerinde birkaç dergi
vardı
-Bunlar ne?
+Babam bilgisayarın kablosunu saklamıştı bende onu ararken yatağın altında buldum bak bakalım beğenecekmisin
Dergilere bakmamla yüzüme okkalı bir tokat inmesi gibi sersem olmuştum. Aman allahım neydi o resimler. İdrak edemiyordum. Çıplak kadınlar kocaman sikli erkekler sayfaları çeviriyorum kadın yatmış adam onun üzerine çıkmış. Sayfa çeviriyorum kadın adamın sikini ağzına almış, sayfa çeviriyorum kadın domalmış (o zamanlar bu pozisyonun adını değil pozisyon olduğunu bile bilmiyoduk) adam sikini kadının içine sokuyo. Yüzüme bir ateş bastı zaten hava sıcak benim ufaklıkta anlam veremediğim bir kıpırdanma oldu. Haydaa buda nerden çıkmıştı şimdi. Tamam öncedende arada bi oluyodu ama böylesini ilk defa yaşamıştım. 1 saate yakın o dergiyi tekrar tekrar sayfalarını çevireerk inceledik birlikte. Eren ayağa kaltığında sikinin inmediğiniş gördüm. Salona gidelim bak orda sana bişey daha göstericem dedi. Salona geçtik tv’nin karşısına eğildi videoya bir kaset koydu. VHS kasetin olduğu dönemler bilenler bilir. Bir film başladı biraz önceki dergide baktığımız çıplak adamlar ve kadınlar bu sefer hareketliydi. Oturdum tvnin karşısındaki koltuğa soluksuz izlemeye başladım. Bağırta bağırta adam kadını sikiyordu. Biraz izledikten sonra bende bir titremem olmaya başladı. Anlam veremiyordum ne oluyordu çok kötü oluyordum. Sonra ne olduğunu anlamadığım bir şekilde donuma bir sıcaklık yayılmaya başladı.ben hemen tuvalate koştum. Baktım sarımtrak bir sıvı var. Hala anlam veremiyordum. Hayatımın ilk boşalmasını yaşıyordum. Pişmalık ve utangaçlığın verdiği etkiyle bir süre tuvaletten dışarı çıkamadım. Eren kapının önünde
+oğuz ne oldu olm çıksana dışarı yok demi bişeyin
-ııhh yok
+sana olan banada oldu dün gel bak bu filmdeki adamlardada aynı şey oluyo
-hadi canım
+valla bak

Utana sıkıla çıktım tuvaletten gittim filme bakmaya devam ettim. Harbidende erenin dediği gibi o adamlarada oluyodu aynı şeyden. Bu neydi şimdi o neydi şimdi derken saatin geç olduğunu annesinin gelmesine yakın olduğunu farkedip etrafı toparladık. Ben evimize indikten sonra rüyamda o şeyleri tekrar gördüm. O zamanlar google yokki anasını satayım açıp bilgi alalım ? her şeyi el yordamıyla öğrendik.Kimse demesinki türk erkekleri neden bu kadar sekse aç. Aç olur tabi sen bu adamlara öğretmezsen tabu olarak bırakırsan adam sekse aç yaşar.

Günler Erenin annesi evde yokken o filmi izleyerek ve babasına ait dergileri incelerken geçip gitti. Bizim bunları yapacağımız kızlar bulmamız lazımdı. Bulduk mu? Nah bulduk 10 yaşındaydık ?

Bir gün erenlerdeyken film izliyorduk yine. Pat diye şortunu indirdi. Ben napıyosun be diye bağırırken o sikini eline almış sıvazlamaya başlamıştı bile. Ben bakmıyordum ondan tarafa. Ne bakmıyosun habire filmlerdeki adamlara kadınlara bakıyosun demişti. Doğru söylüyordu. Hadi sende çıkar şortunu benim gibi yap sende demişti. Bende utana sıkıla şortumu çıkardım şortumu. Sikimi elime aldım başladım erenin yaptığı gibi git gellere. Eren peçete almaya gittiğinde banada getirmesini söyledim. Getirdikten sonra yanıma oturdu. Hadi bakalım ilk kim fışkırtacak dedi. Başladık asılmaya. En heycanlı yerinde sabote etmek içinmi bilmiyorum birden eliini benim sikime attı bende aynı şekilde karşılık verdim. Onun sikimi ellemesi benim çok hoşuma gitmişti. Birbirimize 31 çektiriyorduk. Bir iki dakikadan sonra boşalmaya başaldık ikimizde.

Bunu yaptıktan sonra ben apar topar toparlandım eve gittim bir süre erenle görüşmedik utanıyorduk birbirimizden.

Yıllar geçiyordu ilkokul ortaokul bitti derken o azgınlık hiç bitmedi. Liseye başlamadan önce ortaokulda bir sürü sevgilim oldu ama onlarla yaptığım en büyük şey öpüşmek ve göğüslerini ellemek oldu. Kızlar konusunda şansım lisede açılacaktı onun öncesi hiçbir girişimim yolunda gitmedi.

DEVAM EDECEK…

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir