Abimin borcunu götümle ödedim

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Abimin borcunu götümle ödedim
Selam gay hikaye severler. Yeni bir hikaye ile karşınızdayım. Çok iyi hikayeleştiremediğimin farkındayım. Kendimi geliştirme konusunda çalışıyorum. Herkese iyi okumalar…

Kendimi tanıtmama çok gerek var mı bilmiyorum. Manisadan full pasif 31 yaşında 180 boyunda 90 kilo balık etli dolgun popolu pasifim.

Bu yaşadığım olay yaklaşık 2 ay önce başımdan geçti. Daha önceki hikayelerimde abim ile yaşadıklarımı anlatmıştım. O günden sonra bir daha aramızda bunu koyu açılmadı. Ta ki o güne kadar. Popomun büyüklüğü başıma bela olmaya devam ediyordu.

Abim bizim haberimiz olmadan Selçuk isimli arkadaşından yüklü bir borç almıştı. Almıştı diyorum çünkü Selçuk o borç yüzünden kapımıza dayanmıştı. Az çok borcun büyük çoğunluğunu babam ve ben ödedik. O dönemde bende dayanıklı tüketim malları satan bir mağazada çalışıyordum. Ancak son 1 kaç milyar borcu kalmıştı. Ve abim o borcu almaması yada biraz daha süre vermesi için konuşmaya gidecekti.

Selçuk 1.90 boyunda hafif göbekli normalde kibar bir adamdı ama abim o kadar oyalamıştı ki o adam bile zıvanadan çıkmıştı. Selçuk beni nerede görse benimle konuşan yolda görse arabasına alan aslında çekici biriydi. Bir kaç kez önündeki kabarıklığa bakmışlığım var ama dikkatini çekmiş mi hiç bilmiyorum. Ancak bu borç olayında yanından geçtiğimde bile beni umursamayan biri olmuştu. Neyse uzatmayayım.

Abim selçuk ile konuşmaya gidip geldiğinde borcu erteleyecek dedi. Ve odasına gitti biz ne olduğunu anlamadık. Sonra bana seslendi. Hemen yanına gittim. Noldu abi? Selçuk hemen kabul edecek biri değil dedim. Neden suratın asık diye sordum. Seray dedi ve durdu.

Selçuk ile konuştuklarını anlatmaya başladı. Selçuk bunu çok sakin karşılamış hatta çay ikram etmiş. Muhabbet iyimiş. Abim teklifini sununca da o da bir şart koşmuş.

Nedir o şart abi? Diye sordum. Nasıl söylenir bilmiyorum. Selçuk seninle birlikte olmak istiyor dedi. Donup kaldım. Nasıl yani? Diye çıkıştım ağzıma ne gelirse söyledim ama abim benim ağzımı kapatıp susturdu. Bir kerelik birşey sonra borç bitecek hem sen bu iyiliği yaparsan ömrümün sonuna kadar mutluluğun için çalışırım dedi.

Onun o halini görünce acıdım. Hem bende Selçuk’u istiyordum hemde abim istediğimi yapacaktı. Win- Win durumu vardı sonuçta. Bana bir kaç gün süre ver dedim. Selçuk’a da bunu söyle dedim. Tamam dedi. Selçuk’ a da sorduktan sonra kendimi baza çekmeye başladım. Abime bana almasını istediğim şeylerin listesini verdim ama abim Selçuk bu şekilde istemiyor seni dedi. Şaşırmıştım. Selçuk benimle ilgili tüm planları yapmıştı. Bu konu beni daha da heyecanlandırmıştı. Abime cumartesi Selçuk ile olacağımı geri kalan bahaneleri onun ayarlamasını istemiştim.

Selçuk daha sonra abimi aradan çıkardı bana mesaj attı. “Cumartesi seni yemeğe çıkarayım. Sonra da bende kalırsın. Annenlere de böyle de onlar zaten birşey demez dediler. Seni de cumartesi saat 20:00 de muhtarlığın önünden alırım dedi.” Soğuk bir “Tamam” cevabı gönderdim. Bu cevabımın ardından “O?” emojisini gönderdi.

Cuma gecesinden herkes yattıktan sonra duşa girdim. Kendimi baştan aşağı temizledim. Sonuçta yarın kızgında olsam altına yatmasını istediğim birinin yanına gidecektim. Cumartesi akşam muhtarlığın olduğu yere indim. Tam saatinde Selçuk oradaydı. Arabadan inip kapımı açması (o bilmese de onu puanlıyordum) ona 1 puan kazandırmıştı. Sadece hoşgeldin, hoşbulduk havadan sudan muhabbetler ile geçtikten sonra nerede yedireceksin? Diye bir soru sorma gafletinde bulundum. Cevabı hazırdı: Evde.. ardından bastı kahkahayı ama aklıma cinsellik gelmemişti soruyu sorduğumda sonrasında ne anlam taşıdığı aklıma geldi.
“Yemeği evde mi yiyeceğiz?” Diye gayet ciddi bir tavırla sordum. Manisanın güzel mekanlarından birinde o gün yemek yedik.. yemek boyunca borçtan konuşmadık. Güzel bir sohbeti vardı ve bu beni cezbediyordu.

Yemek sonrası biraz yürüdükten sonra bana geçelim mi dedi? Sokakta mı yatacağız gidelim tabi diye tavırlı bir cümle söyledim. Ama bu cümlenin acısını gecenin sonunda hissettim.

Selçuk’un evine geldik. Kahve içelim mi diye sordu. Ben yaparım deyip mutfağa gidip kahveyi yapmaya başladım. Mutfakta kahveyi yaparken Selçuk geldi. Baja fincanların yerini gösterme bahanesiyle arkama yaslandı. Zaten azmış olan ben iyice mayıştım neyse kahveleri yapıp içtik. Uykum geldi diye bi yalan atıp yatak odasına gittim. Üstümü soyup ytağa çırılçıplak uzandım. Selçukta odaya geldiğinde gördüğü manzara müthiş olmalıydı. Selçuk derin bir iç çekip soyunmaya başladı. Yanıma o da çırılçıplak uzandı. Siki hafif kalkmaya başlamıştı. Arkamdan sarıldığında anladım. Hemen kendimi geri çekip anlaşma yapalım dedim. Suratıma belli belirsiz baktı. Abimi ara borcunun olmadığını söyle dedim. Hemen telefonunu aldı. Abimi aradı kalan borcunu sildim dedi ama seray 1 kaç fün bende kalacak dedi. Telefonu kapattı. Bu nereden çıktı dedim. O kadar borcu 1 kere de kapatamazsın dedi. Hem abin seni bana bıraltı dedi. O zaman korkulacak birşey kalmamıştı.

Selçuğun bacak arasına girdim. Kalkmaya başlamış olan sikine şehvetle oral yapmaya başladım. Taşşaklarını yalıyor ve emiyordum. Selçuk kendinden geçmişti. Başını hepten sikine gömdü geleceğini anladım ama nefessiz kalmıştım. Selçuk kesik kesik ağzıma boşalmaya başlamıştı. Birazını yuttum ama nefessizlikten bir kısmı burnumdan çıktı. Başımı kaldırdığımda Selçuk’un suratında muzip bir gülümseme vardı. Kalkıp yüzümğ yıkayıp yatağa geri döndüm. Bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum dedi. Bir daha böylesi olmayacak diye uyardım. Tamam deyip üstüme çıktı. Beni sırt üstü çevirip deliğimi okşamaya başladı. Zaten sulanan deliğim onun parmakların kendini çabuk teslim etmişti. 1-2 derken 3 parmağını götüme sokmuştu. Ben zevkten bayılırken “hadi artık sok yarrağını” bağırdım. Bekle daha zamanı var dedi. Beni kudurtacaktı belli ki sonradan deliğime yumuldu. Deliğimi çok kişi yalamıştı ama Selçuk bambaşka yalıyordu. Resmen götüm açılmıştı kapanmıyordu. Büzüğümü sıkamıyordum. Artık yarrak istiyordu. Hafi soksana şerefsiz çok azdırdın diye söylenmeye başladım. Selçuk eliyle başıma sert bir şekilde bastırdığında o an geldiğini anlamıştım. Önce başını deliğime soktu. Gözlerim bi açıldı sanki az önce yaladığım yarrak bu değildi. İçimi parçalaya parçalaya ilerliyordu. En son hamlesini “demek yemekte bana tavır yaparsın” diyerek öyle sert soktu ki gözlerim yuvalarından çıkıyordu. Selçuk sert şekilde gidip geliyordu. Gözlerimden yaş gelmeye başlamıştı. “Nolur yavaşla” dememe rağmen beni duymuyordu. En son öyle bir soktu ki yarrağını sesim soluğum kesilmişti. Selçuk’un ilk spermlerinin içine çarpışını hissetmiştim. Az önce boşalan o değilmiş gbi menileri deliğimden sızmaya başlamıştı. Hareketsiz bir şekilde yatarken Selçuk içimden çıkıp yanıma yattı. Deliğim bir yandan hava dolarken bir yandan döl atıyordu dışarıya. Ayağa kalkıp peçete ile deliğimi kapatıp banyoya koşturdum. Peçeteye baktığımda büzüğüm hafif kanamıştı. Kendimi temizleyip odaya gittiğimde ” bir daha bu şekilde sikme beni” diye uyardım. Selçuk yanına çağırdı beni. Göğsüne uzanarak yabına yattım. Uzun zamandır bu anı bekliyordum. İstediğin zaman buraya gelebilirsin. Evin bi anahtarı sende de kalabilir ama tek bir şartım var dedi. Nedir o şart diye sordum. Buraya geldiğinde beni kadın kıyafetleri ile karşılayacaksın. Evde o şekilde gezeceksin. Annemler diye soracak oldum. Bu geceden sonra onlar sana birşey diyemez dedi. O gece selçuk ile 2 kez daha seviştik. Şimdi artık Selçuk’a Selçuk’un evinde karılık yapıyorum. Hafta da 4 gün onunlayım. Canım abicim iyi ki borçlanmışsın ?

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir