EMINE TEYZE 11

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

EMINE TEYZE 11
Aradan geçen 3 gün boyunca Mert’e hiçbir şey belli etmemiştim. Bu durumu kendime kabullendirmek bile imkansızdı çünkü Mert gerçek anlamda gaylerden nefret eden bir insandı. Hatta sınıfımızda hafiften biraz kırık bir çocuk için demediğini bırakmamıştı. Onu ibne diyerek aşağılamıştı. Ancak şimdi kendisi öyleydi… O kadar enteresandı ki… Aynı zamanda onu gördüğüm zaman neden sertleştiğimi de anlamamıştım. Ben gay değildim sonuçta. Daha önce hiçbir şekilde bir erkek için böyle düşünmemiştim… Kafam allak bullak durumdaydı.

Ancak kafayı toparlamak için iyi bir zamandı. Bugün, Emine teyzenin temizlik günüydü. O kadar sabırsızdım ki… Son gelişinden beri bayağı yol kat etmiştik. Aynı zamanda oğlunun bir gay olduğunu öğrenmek… Onu gözümde biraz daha farklı biri yapmıştı. Normalde bu olanlar başıma bir iş açar mı diye çok düşünmüştüm ama artık onun da bir sırrı bende saklıydı. Mert’i ateşe atmak istemezdim ama oğlunun bu durumunu öğrense kesinlikle saklamak isterdi. Sonuçta burada oturuyorlardı ve kocası da burada tanınan biriydi. Bunların hiçbirini riske atmak isteyeceğini sanmıyordum.

Emine teyze her zamanki gibi tam vaktinde gelmişti. Üzerinde çiçek desenli, kırmızı bir baş örtüsü, açık mavi bir eteği ve beyaz bir kazağı vardı. Kazağından sütyen izlerini görememiştim bu sefer. Havaların soğudu her zamanki gibi hissediliyordu.

“Hoşgeldin Emine teyzem…” dedim onun ardından kapıyı kapatırken.

“Hoşbulduk…” dedi. Bana karşı gülümsüyordu. Hemen eğilip dudaklarına bir buse kondurdum. Dudakları hareket etmemişti. Hala bir miktar utangaçlığı vardı. Bu kadında bu olayı seviyordum ama nedense. En son görüşmemizde onun kadınlığını yalamıştım. Bundan daha özel bir yakınlaşma olamazdı. Tamamen çırılçıplak görmüştüm ama şimdi karşımda utanıyordu.

Ev işlerini yaparken hafifçe ona yaklaştım. Kalçasını okşarken cilveleşiyordu benimle. Onun bu oynak halleri çok hoşuma gidiyordu. Gidip kendime ve ona bir kahve yaptım. Kahveleri alıp salona doğru yürüdüğüm sırada elektrik süpürgesi ile yerleri süpürüyordu. Hafiften eğilmiş, o muazzam kalçaları ortaya çıkmıştı.

“Emine teyze gel iki dakika soluklan, kahve yaptım bizim için.” dedim. Bana baktı ve başını salladı. Yanıma oturduğu sırada kolumu omzuna attım ve onu hafiften kucağıma doğru çektim. Böyle cüsseli bir kadını idare etmek kendimi gerçek bir erkek gibi hissettiriyordu. Daha önce hep minyon kızları beğenirdim, hatta sınıfımda biraz uzun boylu bir kızla konuşmaktan da tam bu sebeple biraz çekinmiştim. Ama artık isterse iki metre boyunda olsun hiçbir kadın bana korkutucu gelmiyordu. Hepsini alt alta koyup sikebilecek durumda hissediyordum kendimi.

“Neler yaptın bu hafta…” dedim dudaklarına hafifçe bir öpücük kondurarak.

“Hiç işte… Normal şeyler…” dedi yüzü kızararak.

“Gel yanımda… Utanma benden… Erkeğinim senin, sahibinim….” dedim. Cevap vermedi ama yüzü resmen kızarmaktan domates gibi olmuştu. Aslında bu hali komikti.

Özellikle geçen haftadan bahsetmemiştik. Ama ben konuyu açmakla ilgili bayağı ısrarcıydım.

“Geçen hafta çok keyif almıştın…” dedim ona hınzırca gülümseyerek.

“Evet… Güzeldi… Yani… Sen güzel yaptın…” dedi. Gözlerime bakmakta bile zorlanıyordu. Allah’ım bu kadın beni deli ediyordu. Normalde bu kadar uzak, muhafazakar bir kadın nasıl olur da böyle tatlı olabilirdi… Her an beni şaşırtmayı başarıyordu.

“Sen daha güzeldin… Uzadı mı…” dedim.

“Ne uzadı mı?” dedi. Ya saftı ya da anlamamış gibi yapıyordu.

“Oranın kılları… Uzadı mı? İstersen kesebilirim yine.” derken parmaklarım bacak arasına kaydı ve kadınlığına doğru gitti. Gerçekten de amının dudakları büyüktü. Böyle bir kadınla beraber olmak çok keyif vermeyebilirdi. Sonuçta kilolu ve yaşlı bir kadındı. Mutlaka genişlemiş olmalıydı. Ama yine de erkekliğim demir gibiydi.

“Yok… Ben bu sabah temizledim kendimi.” dedi gülümseyerek.

“Bakayım…” dedim.

“Yok yok… Dur temizlik yapmam lazım…” dedi kalkmaya çalışarak. Ama ben bırakmadım.

“Bir şartla bırakırım…” dedim gözlerine bakıp gülümseyerek.

“Neymiş o…” dedi. O da bana hınzırca gülüsüyor, oyun yapıyordu.

“Temizliği hızlı bitireceksin, sonra ben bize aşağıdan mısırla kola alacağım. Patlamış mısır yapıp beraber film izleyeceğiz.”

“Tamam…” dedi. Bu fikir onu gerçekten de mutlu etmişe benziyordu.

Sevinçle hemen üzerimi giyinip aşağıdaki bakkala gittim. Kola ve mısır aldım. Yukarı çıktığımda Emine teyze pencereleri siliyordu. Ben de o sırada boş durmamak için hemen bilgisayardan film seçmeye başladım. Bir sürü film vardı ama çok özel bir tane bulmam lazımdı. Özellikle onun da sevmesi lazımdı. Çünkü sofistike zevkleri olan bir kadın değildi. Basit bir film olması lazımdı ama aynı zamanda biraz erotik olması da gerekiyordu. Bu şekilde bugün oldu elde edecektim. Ne olursa olsun… Zaten biraz daha vermezse Okan’ı gördüğümü söylemeyi düşünüyordum. Bir şekilde bugün Emine teyze benim olacaktı.

Bir sürü film vardı ama çoğu yabancıydı. Altyazı ile izlemesi imkansızdı. Ben de Türk filmlerine bakmaya başladım. Aslında kafamda bir fikir vardı ama hiç film bulamazsam onu açacaktım. Yaklaşık yarım saat boyunca aradım ve içeri gidip Emine teyzeye baktım. Temizliği bitirmek üzereydi. O kadar güler yüzlüydü ki… Film izleme fikrini romantik bulmuş olmalıydı.

Hemen içeri gidip İncir Reçeli’nin Full HD bir sürümünü buldum. Bu filme bayılıyordum. Tanıdığım kızların büyük bir bölümünü bu filmle elde etmiştim. Türkçe bir filmdi ve bunu sevmesi lazımdı. Zaten bunu da sevmezse artık eski Türk filmlerinden hafif erotik olanlarını açmayı düşünüyordum.

Koltuğu hazırladım ve gidip mısır patlattım. Emine teyze de temizliği bitirip yanıma gelmişti.

“Gel bakalım… Rahatla biraz… Yoruldun. Ellerine sağlık ev çok güzel oldu.” dedim onu dudaklarından öperek. Bu sefer onun dudaklarının da kıpırdadığını görmüştüm.

“Hangi filmi izleyeceğiz?” dedi. Sesindeki heyecanı hissetmiştim.

“İncir Reçeli. Güzel bir film. Daha önce izledin mi?” dedim.

“Yok… Bilmiyorum. Yabancı değil öyle değil mi? Ben öyle şeyleri sevmem pek… Anlamıyom…” dedi.

“Biliyorum Emine teyzem benim… Türk filmi bu merak etme.” dedim ve ona sarıldım. Ama hala utangaçtı ve bana sarılmıyordu.

“Sarıl bana, sahibinden utanma…” dedim. Ses tonumu bile değiştirmişti bu kadın. Her yönümle kendimi daha güçlü hissediyordum onun yanında. Bana itaat edip sarıldı. Kolları beni sardığında erkekliğim ister istemez hareketlenmişti.

Film sırasında yavaşça oynaşmaya başladık. Başta pek karşılık vermiyor gibiydi ama ısınmasını sağladım. Filmi de izliyordu. İlgisini çekmişti.

“Daha önce sinemaya gitmemiştim hiç… Köye gelmişti zamanında açık havada yayınlıyordu bir tek ona gittim.” dedi.

“Gideriz bir ara Emine teyzem benim… Sen yeter ki iste…” dedim ve dudaklarına yumuldum. Bu sefer deli gibi öpüşmeye başlamıştık ve ellerim kalçalarına kaydı. Kalçalarını okşarken eteğini kaldırdım ve kilodunu kenara çekip amcığını okşamaya başladım. Gerçekten de kendini traş etmişti. Cildi pürüzsüzdü. İyice azmıştım. Sağ elini tutup pantolonumun üzerine götürdüm ve kendi kendine hareket ettirmeye başladı. Beni okşarken benim erkekliğim pantolonumu yırtacak gibi oluyordu.

“Harikasın… Sana hastayım…” diye kulağına fısıldarken yavaşça onu koltuğa yatırdım ve kazağını çıkardım. Altında beyaz sütyeni vardı. Gerçekten de memeleri sanki zorla duruyordu içlerinde. Çok güzel görünüyorlardı. Hemen sütyenini çıkardım ve yavaşça onları öpmeye, yalamaya başladım. O sırada Emine teyzenin yüzüne baktım. Gözlerini kapatmış, hafifçe inliyordu. Belki kendi bile farkında değildi ama deli gibi zevk alıyor olmalıydı. O sırada ellerim de boş durmadı ve bacaklarını aralayıp amını parmaklarımla okşamaya başladım.

Nefes alışları hızlanmıştı. Göğsü deli gibi inip kalkarken ben de yavaşça göbeğine doğru indim. Aslında böyle bir kadını öpmek çok keyifli olmaz diye düşünmüştüm başta. Ama hiç öyle değildi. Yağlı göbeğini hafifçe ısırarak öpüyor, yalıyordum. Kalçasını hafifçe kaldırmasını söyledim. Bana itaat edip dediğimi yaptığı anda eteğini çıkardım. Kilodunu çıkarırken biraz sert çektim ve bir “cırt” sesi geldi. Kilodu, kenarından hafifçe yırtılmıştı ama hala giyilebilir durumdaydı.

“Yavaşş… Yavaş ol… Deli gibisin bugün…” dedi derin bir şekilde iç çekerek. Gözleri kapalı bir şekilde inliyordu. Deli gibi zevk alıyordu.

“Deli ediyorsun beni kadın… Bana sahibim de… Özel anlarımızda beni daha da azdır…” dedim ve dudaklarım yavaşça kadınlığına doğru yol almaya başladı.

“Tamam… Oh…. Sahibim… Ohh….” diye inledi.

Bacaklarını iyice açmıştı. Ben onu yalarken titremeye başladı. Bu kadar çabuk onu boşaltmış olmak çok hoşuma gidiyordu. Ben de bu kadar hızlı boşalmasını beklemiyordum. Sularını zevkle içmeye, yutmaya başladığım sırada elimi ileri uzattım ve memelerini okşamaya başladım.

“Ahh…. Bugün ne oldu sana böyle… Sahibim…” dedi. Gözlerime bir an baktı ve o anda ben artık kendimi daha fazla kontrol edemeyeceğimi anladım.

“Kadınımı özledim… Benim olacaksın bugün…” dedim ve hızlıca kalkıp tişörtümü bir hamlede çıkarttım. Kemerimi açarken ellerim titriyordu. O kadar heyecanlıydım ki. Kalbim deli gibi damalarıma ve kaslarıma kan pompalıyordu. Bu… Deli bir histi. Gerçekten de delirmiştim. Emine teyze için delirmiştim bugün.

Boxerımla beraber pantolonumu çıkardım zaman erkekliğim göbeğime çarptı. Tamamen sertleşmiştim.

Kanepedeki yastığı alıp kalçalarının altına koydum. O sırada gözlerime baktı.

“Kadınım…” diye fısıldadım. “Benim olacaksın bugün…” dedim.

“Ohh… Yapma öyle… Bu yanlış…” dedi. Ama hala derin derin, hızlı bir şekilde nefes alıyordu.

“Sahibin kim?” diye sordum ve kalçasına bir tokat attım. Odada resmen tokat sesi yankılanmıştı.

“Ahh…” diye inledi. “Sensin… Sen…” dedi nefes nefese kalmış bir şekilde.

O anda erkekliğimi sağ elimle tutup hizaladım. Amının dudakları büyüktü gerçekten de. Girişine dayadım ve o andaki heyecanım ile bir anda kendimi ileri doğru ittirdim.

“Ahhhh…. Yavaş…Yavaş! Parçaladın beni… Ohhh!” diye inledi.

İnanamıyordum. Bu kadın gerçekten de sürprizler ile doluydu. Amının dudakları büyüktü ama kendisi bakire gibiydi sanki. O kadar dardı ki, erkekliğimin başının zorlandığını hissedebiliyordum. Yine de hırslanmıştım. İşte kadınım altımdaydı, Emine teyzenin içine girmiştim. Altımda inletiyordum onu.

Bir anda yine yükledim ve kasıklarım onun kasıklarını bulduğunda deli gibi bağırmıştı. Gözlerinin hafifçe sulandığını gördüm. Çok canı yanmış olmalıydı. Ama bu durum benim hoşuma gitmişti. Memelerinden tutup hızlıca içine girip çıkmaya başladım.

“Ahh… Yavaş… Dur… Alışayım önce… Ohhh…”

“Alışırsın… Sahibinim ben senin… Alışacaksın tabi…” derken bir tane daha tokat vurdum kalçalarına.

Çıkan sesler beni mest ediyordu. Hiçbir pornoda böyle keyif almamıştım. Ama hemen boşalmak istemediğim için aklıma başka şeyler getirmeye çalışıyordum. Düşündüğümden dar çıkması işleri zora sokmuştu. İlk seksimizde hemen boşalırsam ikinci için beni istemeyebilirdi. Sonuçta deneyimli bir kadındı. Hem de akşam gidebileceği bir kocası vardı. Dikkatli olmam gerekiyordu.

“Ahh.. Harikasın… Meleğim… Çok darsın, yeni gelin gibisin…” dedim. Bu sözlerim hoşuna gidiyordu. Daha da ıslanıyordu. Resmen oda seks kokmaya başlamıştı.

Hızlıca içine girip çıkarken bir anda içinden tamamen çıktım ve onun bacaklarından tutup ters çevirmeye başladım.

“Ne yapıyorsun…” dedi nefes nefese kalmış bir şekilde.

“Domal… O güzel kalçalarını görmek istiyorum…” dedim.

Bir şey demedi, sadece itaat etti ve yavaşça doğrulup koltukta domaldı. Başını aşağı doğru eğdiği zaman devasa, harika kalçaları ortaya çıkmıştı. Gerçekten bir kadının götü büyük olduğu zaman çok güzel görünüyordu.

Kendimi hizaladım ve içine bir anda soktum. Soktuğum anda çığlığı patlattı. Aklıma türlü türlü tuhaf şeyler getirerek boşalmamaya çalışıyordum. Ama öyle güzel kalçaları vardı ki… Bu manzara karşısında boşalmamak imkansız olacaktı. Yaklaşık beş dakika geçtikten sonra içinden çıkıp tekrar onu sırt üstü yatırdım ve memelerinden tutarak tekrar içine girdim.

“Ahhh.. Harikasın… Aşkım… Sahibim…”

Bu sözler onun dudaklarından çıktığı anda daha fazla dayanamadım ve boşalacağımı fark ettim. Hızlıca içinden çıktığım gibi ilk patlamamı yaşadım. Beyaz dölüm ilk darbeyi onun göbeğine yapmıştı. Daha sonrasında ise memelerine kadar attırmıştım. Nefes nefese kalmış, terlediği için vücudu parlıyordu. Harika görünüyordu.

Eğilip dudaklarına yapıştım. Deli gibi öpüştük.

“Benimsin… Benimsin artık…” dedim ve memelerini bir kere daha sıktım.

Bana gülümsedi ve öpüşüme karşılık verdi.

Harikaydı, düşündüğümden bile daha güzel olmuştu.

Emine teyze benim olmuştu.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir